AC DC ConvertersOmron Automation and Safety S8JXG30024C
S8JXG30024C
5S-S8JXG30024C
S8JXG30024C
AC/DC CONVERTER 24V 300W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 14A |
| Power (Watts): | 300W |