AC DC ConvertersOmron Automation and Safety S8JX-G60024C
S8JX-G60024C
5S-S8JX-G60024C
S8JX-G60024C
AC/DC CONVERTER 24V 600W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 27A |
| Power (Watts): | 600W |