RWS600B15/FO
5S-RWS600B15/FO
RWS600B15/FO
AC/DC CONVERTER 15V 600W
Product Description
Series:RWS-B
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):40A
Power (Watts):600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)