RWS50B24
5S-RWS50B24
RWS50B24
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Product Description
Series:RWS-B
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):2.2A
Power (Watts):50W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)