RWS300B24/R
5S-RWS300B24/R
RWS300B24/R
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Product Description
Series:RWS-B
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12.5A
Power (Watts):300W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)