RWS300B15/CO2
5S-RWS300B15/CO2
RWS300B15/CO2
AC/DC CONVERTER 15V 300W
Product Description
Series:RWS-B
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20A
Power (Watts):300W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)