RWS150B24/CO2
5S-RWS150B24/CO2
RWS150B24/CO2
AC/DC CONVERTER 24V 156W
Product Description
Series:RWS-B
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.5A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)