RWS-30A-5/A
5S-RWS-30A-5/A
RWS-30A-5/A
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Product Description
Series:RWS
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6A
Power (Watts):30W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)