RWS-15A-15/A
5S-RWS-15A-15/A
RWS-15A-15/A
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Product Description
Series:RWS
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):15W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)