RTW482R1
5S-RTW482R1
RTW482R1
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Product Description
Series:RTW
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:48V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):2.1A
Power (Watts):100W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)