RTW283R6
5S-RTW283R6
RTW283R6
AC/DC CONVERTER 28V 100W
Product Description
Series:RTW
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:28V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):3.6A
Power (Watts):100W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)