RFE160032/S
5S-RFE160032/S
RFE160032/S
RACK MOUNT POWER SUPPLIES-AC/DC
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:32V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):47A
Power (Watts):1600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)