RFE160024/S
5S-RFE160024/S
RFE160024/S
AC/DC CONVERTER 24V 1600W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):67A
Power (Watts):1600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)