RFE160012/S
5S-RFE160012/S
RFE160012/S
AC/DC CONVERTER 12V 1600W
Product Description
Series:RFE
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):133A
Power (Watts):1600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)