QPWF-200L-48
5S-QPWF-200L-48
QPWF-200L-48
AC/DC CONVERTER 48V 200W
Product Description
Series:QPWF-200
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:48V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):4.2A
Power (Watts):200W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)