QPDF-480-27
5S-QPDF-480-27
QPDF-480-27
AC/DC CONVERTER 27V 480W
Product Description
Series:QPDF-480
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:27V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):18A
Power (Watts):480W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)