QGPF-U500S12
5S-QGPF-U500S12
QGPF-U500S12
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Product Description
Series:QGPF-U500S
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):40A
Power (Watts):500W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)