QGKF-320-12
5S-QGKF-320-12
QGKF-320-12
AC/DC CONVERTER 12V 320W
Product Description
Series:QGKF-320
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):25A
Power (Watts):320W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)