QGKF-240-24
5S-QGKF-240-24
QGKF-240-24
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Product Description
Series:QGKF-240
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):240W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)