QGKF-200-12
5S-QGKF-200-12
QGKF-200-12
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Product Description
Series:QGKF-200
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):16.7A
Power (Watts):200W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)