AC DC ConvertersPhihong USA PSA25L-150
PSA25L-150
5S-PSA25L-150
PSA25L-150
AC/DC CONVERTER 15V 25W
Product Description
| Series: | PSA25L |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.7A |
| Power (Watts): | 25W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |