AC DC ConvertersPhihong USA PSA160-212
PSA160-212
5S-PSA160-212
PSA160-212
AC/DC CONVERTER 24V 160W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.67A |
| Power (Watts): | 160W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |