AC DC ConvertersPhihong USA PSA110-124
PSA110-124
5S-PSA110-124
PSA110-124
AC/DC CONVERTER 24V 110W
Product Description
| Series: | PSA110 |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.5A |
| Power (Watts): | 110W |