AC DC ConvertersPhihong USA PSA110-115
PSA110-115
5S-PSA110-115
PSA110-115
AC/DC CONVERTER 15V 110W
Product Description
| Series: | PSA110 |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 7A |
| Power (Watts): | 110W |