AC DC ConvertersAdvantech Corp PS8-500U2-XE
PS8-500U2-XE
5S-PS8-500U2-XE
PS8-500U2-XE
80PLUS 2U 500W SPS FSP
- JST
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)