AC DC ConvertersAdvantech Corp PS8-300ATX-ZBE
PS8-300ATX-ZBE
5S-PS8-300ATX-ZBE
PS8-300ATX-ZBE
80+ BRONZE PS/2 SPS 300W ATX DE
- JST
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)