AC DC ConvertersAdvantech Corp PS8-250FATX-XE
PS8-250FATX-XE
5S-PS8-250FATX-XE
PS8-250FATX-XE
80PLUS FLEX ATX 250W SPS DELTA
Product Description
| Series: | * |
| Type: | - |
| Number of Outputs: | - |
| Voltage - Input: | - |
| Voltage - Output 1: | - |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | - |
| Voltage - Isolation: | - |
| Efficiency: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | - |
Related special
- PAP-04V-S
- JST
- 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)