PQC250-12
5S-PQC250-12
PQC250-12
AC/DC 250W OPEN FRAME 12V
Product Description
Series:*
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20.83A
Power (Watts):250W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)