AC DC ConvertersDelta Electronics PMT-D1V100W1AG
PMT-D1V100W1AG
5S-PMT-D1V100W1AG
PMT-D1V100W1AG
AC/DC CONVERTER 12V 5V 100W
Product Description
| Series: | PMT |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 88 ~ 132 VAC |
| Voltage - Output 1: | 176 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | 5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 7A |
| Applications: | 3A |
| Voltage - Isolation: | 100W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |