AC DC ConvertersDelta Electronics PMT-4V350W1AN
PMT-4V350W1AN
5S-PMT-4V350W1AN
PMT-4V350W1AN
AC/DC CONVERTER 4.2V 350W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 132 VAC |
| Voltage - Output 1: | 180 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 4.2V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 60A |
| Applications: | 350W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |