PMT-36V350W1AK
5S-PMT-36V350W1AK
PMT-36V350W1AK
AC/DC CONVERTER 36V 350W
Product Description
Series:PMT
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 132 VAC
Voltage - Output 1:180 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:36V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):9.7A
Applications:350W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)