AC DC ConvertersDelta Electronics PMT-24V35W1AH
PMT-24V35W1AH
5S-PMT-24V35W1AH
PMT-24V35W1AH
AC/DC CONVERTER 24V 35W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.46A |
| Power (Watts): | 35W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |