AC DC ConvertersDelta Electronics PMT-24V350W1AG
PMT-24V350W1AG
5S-PMT-24V350W1AG
PMT-24V350W1AG
AC/DC CONVERTER 24V 350W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 132 VAC |
| Voltage - Output 1: | 180 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 14.6A |
| Applications: | 350W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |