AC DC ConvertersDelta Electronics PMT-12V100W1AH
PMT-12V100W1AH
5S-PMT-12V100W1AH
PMT-12V100W1AH
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Product Description
| Series: | PMT |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 132 VAC |
| Voltage - Output 1: | 180 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 8.5A |
| Applications: | 100W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |