AC DC ConvertersDelta Electronics PMR-4V320WDAA
PMR-4V320WDAA
5S-PMR-4V320WDAA
PMR-4V320WDAA
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Product Description
| Series: | PMR |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 88 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 4.2V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 60A |
| Power (Watts): | 320W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |