AC DC ConvertersDelta Electronics PMH-24V200WCBA
PMH-24V200WCBA
5S-PMH-24V200WCBA
PMH-24V200WCBA
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Product Description
| Series: | PMH |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 8.33A |
| Power (Watts): | 200W |
| Applications: | Household Appliances |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 4.5kV (4500V) |