AC DC ConvertersDelta Electronics PMC-24V600W1BA
PMC-24V600W1BA
5S-PMC-24V600W1BA
PMC-24V600W1BA
AC/DC CONVERTER 24V 600W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 600W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |