AC DC ConvertersDelta Electronics PMC-24V150W1BA
PMC-24V150W1BA
5S-PMC-24V150W1BA
PMC-24V150W1BA
AC/DC CONVERTER 24V 150W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.25A |
| Power (Watts): | 150W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |