AC DC ConvertersDelta Electronics PMC-24V100W1AA
PMC-24V100W1AA
5S-PMC-24V100W1AA
PMC-24V100W1AA
AC/DC CONVERTER 24V 100W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.17A |
| Power (Watts): | 100W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |