PLA600F-24
5S-PLA600F-24
PLA600F-24
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):25A
Applications:600W