AC DC ConvertersDelta Electronics PJT-18V100WBAA
PJT-18V100WBAA
5S-PJT-18V100WBAA
PJT-18V100WBAA
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Product Description
| Series: | PJT |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 18V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5.55A |
| Power (Watts): | 100W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |