AC DC ConvertersDelta Electronics PJT-15V65WBAA
PJT-15V65WBAA
5S-PJT-15V65WBAA
PJT-15V65WBAA
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Product Description
| Series: | PJT |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.2A |
| Power (Watts): | 65W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |