AC DC ConvertersDelta Electronics PJT-15V100WBBA
PJT-15V100WBBA
5S-PJT-15V100WBBA
PJT-15V100WBBA
AC/DC CONVERTER 15V 80W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5.33A |
| Power (Watts): | 80W (100W Forced Air) |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |