AC DC ConvertersDelta Electronics PJT-12V40WBAA
PJT-12V40WBAA
5S-PJT-12V40WBAA
PJT-12V40WBAA
AC/DC CONVERTER 12V 40W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.33A |
| Power (Watts): | 40W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |