AC DC ConvertersDelta Electronics PJT-12V100WBBA
PJT-12V100WBBA
5S-PJT-12V100WBBA
PJT-12V100WBBA
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Product Description
| Series: | PJT |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.67A |
| Power (Watts): | 80W (100W Forced Air) |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |