AC DC ConvertersCosel USA PJA600F-48
PJA600F-48
5S-PJA600F-48
PJA600F-48
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 48V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 12.5A |
| Applications: | 600W |