AC DC ConvertersCosel USA PJA150F-36
PJA150F-36
5S-PJA150F-36
PJA150F-36
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 36V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 4.2A |
| Applications: | 150W |