PJ-12V50WLNA
5S-PJ-12V50WLNA
PJ-12V50WLNA
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Product Description
Series:PJ
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):4.3A
Power (Watts):50W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)