AC DC ConvertersDelta Electronics PJ-12V50WCNA
PJ-12V50WCNA
5S-PJ-12V50WCNA
PJ-12V50WCNA
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Product Description
| Series: | PJ |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.3A |
| Power (Watts): | 50W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |