AC DC ConvertersDelta Electronics PJ-12V15WLNA
PJ-12V15WLNA
5S-PJ-12V15WLNA
PJ-12V15WLNA
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Product Description
| Series: | PJ |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.3A |
| Power (Watts): | 15W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |